سفارش تبلیغ
صبا

ایمان بیاوریم به آغاز فصل سرد
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان

سلام دوستان من. خوب هستین؟

خیلی وقته که آپ نکردم. یه جورایی دلم تنگ شده بود. البته حرفی هم واسه گفتن ندارم.

با این گندی که امسال سر کنکور و انتخاب رشته مون بالا اومد، دیگه اصلا ً دل و دماغ هیچ کاری و نداشتم. الانم دلم خوشه به انتخاب رشته ی دوم.

امشب شب قدره. تو دعاهاتون ، ما رو فراموش نکنین.  من و همه ی بچه های بدشانس کنکور 87.

از امروز یعنی امشب، تصمیم دارم اینجا داستان بذارم. از هر نویسنده ای که بخواین. از صادق هدایت گرفته تا میلان کوندرا و رولد دال و ...

 2-3 تا رو به سلیقه ی خودم می ذارم. بقیه ش پای شما. هر کی هر چیزی خواست بگه ما در خدمتیم.

حداقل اینطوری می تونم خودمو سرگرم کنم و یه ذره بیخیال کنکور شم.

منتظر پیامتون هستم.

خوش باشید.

فعلا ً

 


[ شنبه 87/6/30 ] [ 3:14 صبح ] [ نویسنده : مهسا کهنسال ]

 

 

 

 


[ شنبه 87/5/5 ] [ 1:25 صبح ] [ نویسنده : مهسا کهنسال ]

چهار دانشجو که به خودشان اعتماد کامل داشتند یک هفته قبل از امتحان پایان ترم به مسافرت رفتند و با دوستان خود در شهر دیگر حسابی به خوشگذرانی پرداختند. اما وقتی به شهر خود برگشتند متوجه شدند که در مورد تاریخ امتحان اشتباه کرده اند و به جای سه شنبه، امتحان دوشنبه صبح بوده است. بنابراین تصمیم گرفتند استاد خود را پیدا کنند و علت جا ماندن از امتحان را برای او توضیح دهند. آنها به استاد گفتند: « ما به شهر دیگری رفته بودیم که در راه برگشت لاستیک خودرومان پنچر شد و از آنجایی که زاپاس نداشتیم تا مدت زمان طولانی نتوانستیم کسی را گیر بیاوریم و از او کمک بگیریم، به همین دلیل دوشنبه دیر وقت به خانه رسیدیم.».....استاد فکری کرد و پذیرفت که آنها روز بعد بیایند و امتحان بدهند. چهار دانشجو روز بعد به دانشگاه رفتند و استاد آنها را به چهار اتاق جداگانه فرستاد و به هر یک ورقه امتحانی را داد و از آنها خواست که شروع کنند....آنها به اولین مسأله نگاه کردند که 5 نمره داشت. سوال خیلی آسان بود و به راحتی به آن پاسخ دادند.....سپس ورقه را برگرداندند تا به سوال 95 امتیازی پشت ورقه پاسخ بدهند که سوال این بود: « کدام لاستیک پنچر شده بود؟»....!!!!


[ یکشنبه 87/4/2 ] [ 11:49 عصر ] [ نویسنده : مهسا کهنسال ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ
امکانات وب

دانلود آهنگ جدید
کد پخش آهنگ